מועצת חכמי התורה בכנס נציגי שס
המקובל הרב בניהו שמואלי-שיעור תורה
הראשל"צ הגר"י יוסף
הלשכה לפניות הציבור
טור דעה-כלכלת ישראל זו לא מסיבת עיתונאים
20/01/2014
שר האוצר עסוק בהישרדות פוליטית ומגייס לצורך כך את התחום האהוב עליו ושבו הוא הכי חזק ומתמצא. שר האוצר מתמקד היום בנושאים שיעלו את רמת הפופולריות שלו בציבור, שנפגעה לרוב בגלל אמינותו. שר האוצר בחר לו בחודשים האחרונים את תחום מסיבות עיתונאים. הראשונה בה הוא הודיע שהוא מבטל מהלך שלא התקיים וזה עדכון מדרגות המס ב 2014.
הממשלה בראשות נתניהו פוגעת בלי סוף
04/11/2013
כפי שדיווח אתר שס בשבוע שעבר, צפוי להיות מושב חורף סוער ומפלגת שס תוביל אופוזיצייה לוחמת: יו"ר שס אריה דרעי התייחס לנושא ואמר המושב הזה יהיה מושב שלנו כאופוזיציה, אנחנו לא בדרך לשום ממשלה, זו ממשלה שאוהבים אחד את השני, ושטוב להם לצערנו הרב, זו ממשלה שרעה לנו מאוד, לכן החלטנו להדק את הקשר שלנו באופוזיציה.
מרן הגאון הרב עובדיה יוסף זצוק"ל

מרן הרב עובדיה יוסף מברך את חיילי צה"ל ותושבי הדרום

כתבות נוספות
ח"כ אזולאי: "לשחרר את פולארד"
ח"כ דוד אזולאי קורא ליו"ר הכנסת לארגן משלחת רשמית של חכי"ם שיסעו לבקר את יונתן* "אני מצפה מארה"ב ...
כנס נציגי שס
מאות נציגי ש"ס מכל רחבי הארץ השתתפו בכנס ניצחון והודיה על חיזוק כוחה של התנועה ברשויות המקומיות, ...
ממשלת רעה
המפלגות החרדיות מפשילות שרוולים ויוצאים להתקפה; ממשלת נתניהו לקחה על עצמה פרויקט כללי להריסת סטוס ...
ש"ס בתקשורת:
08/10/2013
מותו של הרב עובדיה יוסף והלווייתו שאליה הגיעו 850 אלף משתתפים היכו גלים בכלי התקשורת בעולם. כולם הצביעו פה אחד על השפעתו המכרעת על הפוליטיקה הישראלית (ynet)
08/10/2013
חר ש-850 אלף בני אדם ליוו את הרב עובדיה יוסף בדרכו האחרונה, הגיעו הבוקר מאות מאמינים לקברו של מנהיגה הרוחני של ש"ס. "אגיע לכאן, בעזרת השם, כל יום בשבעה", סיפרה ל-ynet אחת מחסידותיו (ynet)
24/09/2013
(כיכר השבת)
הדאגה בעולם היהודי סביב מצבו של מרן פוסק הדור הגאון רבי חיים עובדיה יוסף בן גורג'יה גובר • הרב עדיין מורדם ומונשם, ומצבו קשה אך יציב. בלילה נרשם שיפור מסוים, אך בשעות הצהריים נמסר כי שוב ישנה החמרה במצבו של הרב זאת לאחר שהתגלה זיהום בריאות עליו הרופאים טרם הצליחו להתגבר • במשנה למנכ"ל 'הדסה': "נשקפת סכנה לחיי הרב עובדיה". הרופאים שוקלים: השתלת קוצב לב קבוע לרב (חרדים)
11/09/2013
ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול פתח את קמפיין הבחירות שלו תחת הסלוגן 'מפיתוח לטיפוח'. ההשקה התקיימה באולמי 'רון טל' בעיר, שם פרס אבוטבול את משנתו לקדנציה הקרובה, אם ייבחר. בין התוכניות שמנה: הקמת פארק עם אגם ראשון בעיר, 75 פארקים חדשים ותגבור של עובדי הניקיון. בסיום דבריו קרא אבוטבול לעליזה בלוך להצטרף לשורותיו.
10/09/2013
לקראת כנס הגבאים הגדול שיתקיים ביום ראשון הקרוב אומר מנהל ’איגוד בתי הכנסת’ בעיר חדרה, ויו"ר תנועת ש"ס הר’ בועז ביטון; "אין כמעט יהודי שלא שוהה בבית כנסת לפחות פעם אחת בשנה. דתיים וחילוניים חרדיים ומסורתיים כולם מגיעים לשם ומכבדים מקום קדוש זה. אין שום סיבה בעולם שמקום זה שקיים ללא מטרת רווח ומשמש כמרכז תרבות מחויב בתשלומי מיסים ומים באלפי שקלים בשנה".
07/02/2013
אנחנו חרדים לגורל עם ישראל וא"י לא פחות מכל מפלגה אחרת, רק רצינו להזכיר לאותם שלא לומדים כלום מההיסטוריה. הרי ראשוני מנהיגי הבית היהודי מפד"ל דאז ח"כ אפי איתם היה אדריכל של אותה ממשלה ידועה של שינוי טומי לפיד המנוח עם אריאל שרון ליכוד, שבסוף בעטייה אני נשלחתי לתמוך במוטי יגיב בגוש קטיף ושהביאה את ההתנתקות ואת העקירה כפי שמגדירים אותה.
28/12/2012
אריה דרעי, מראשי מפלגת ש"ס, ויאיר לפיד, יו"ר תנועת "יש עתיד" התעמתו אתמול במשך דקות ארוכות באולפן "משעל חם". לפיד שלא הצליח להתמודד עם העובדות שהטיח בפניו דרעי הובס והובך עם תוצאות מפלגתו בסקרים.
28/12/2012
אלי ישי ב"מהדורה ראשונה" אחרי 7 שנים חודש ראשון ללא מסתננים. ואטיאס עשה עבודה טובה יותר ממיסז'ניקוב בתיירות.
25/12/2012
השר ישי: מטרתנו לשמור על המדינה
25/12/2012
ראיון בלילה כלכלי בנושא החברתי-שס
לפי פסק הלכה של מרן עובדיה יוסף שליט"א
הגלישה ברשת האינטרנט מותרת רק באמצעות ספקיות האינטרנט הכשר